Eliz Hotel - Kızılcahamam - Ankara / Kızılcahamam

Eliz Hotel - Kızılcahamam 0.0

Konum: İsmetpaşa Mah., Şehit Gülşenler Cad., No:7/1, Kızılcahamam, Ankara, Türkiye, Kızılcahamam / Ankara

Tesis Hakkında

Eliz Hotel 

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness

Türkiye’nin Başkenti Ankara’nın en yoğun orman örtüsüne sahip, maden suyu ve şifalı kaplıcaları ile ünlü Kızılcahamam ilçesinde yer alan tesisimiz, mükemmel bir konuma sahip olmakla beraber, Ankara’ya sadece bir saat uzaklıktadır.

Biz Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness, olarak

Uluslararası arenada ve Türkiye’de birçok alanda ticari faaliyet yürüten, ülkemizin saygın ve prestijli kuruluşu Güven A.Ş. çatısı altında hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness’in mülkiyeti ile beraber sahibi olan Güven A.Ş. ; Ülkemizin artan karayolları ağı, duble yollar ve karayollarının yenilenmesi sürecinde pek çok havaalanının, otoyollarının ve devlet yollarının Bitüm ve Asfalt emisyonu tedarikin de önemli bir rol üstlenmektedir. Sektörde deneyimli personelleriyle ve araç parkıyla milletimizin hizmetin de büyük bir dünya şirketidir.

Güven A.Ş. nin gücünü arkasına alan ve yeni yatırımlarla hem genel turizmin hem de sağlık turizminin gözbebeği haline gelecek olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness olarak siz değerli misafirlerimize en üst seviyede konfor ve rahatlık sunarak vazgeçilmeziniz olmak çabasındayız.

Bu doğrultuda sizlere

494 apart süitimiz ve 94 otel odamızla, toplamda 588 konaklama ünitemiz ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sizin ikinci adresiniz, toplantı yeriniz, huzur bulduğunuz sağlık ve huzur yuvanız Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness yüksek konaklama kapasitesi ve ormanlık alanda yer alan konumu ile Ankara’nın yanı başında nefes almanızı sağlayan bir merkezdir.

Bünyemiz de 22 toplantı salonu ve 2.200 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek kapasitede bir Convention Center yer alan otelimizde, tüm tesislerimizde kullanabileceğiniz, yüksek hızlı internet, otopark ve vale parking hizmetleri bulunmaktadır.

Thermal Spa & Wellness kapsamında kapalı/açık yüzme havuzu, spor salonu, jakuzi, sauna, Türk Hamamı, masaj ve terapi odalarının bulunduğu tesisimiz sağlık alanında da sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Sizleri benzeri olmayan ve tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama tecrübesi için Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness ‘a davet ediyoruz. İster tatil, ister iş amaçlı seyahatinizin ardından yenilenmiş olarak eve döndüğünüzü hissedeceksiniz.

En büyük amacımız otelimizde yaşadığınız güzel anların ve hafızanızda kalacak tatlı hatıraların sebebi olmak. Biz Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness olarak, tüm çalışanlarımız ile birlikte, sizleri otelimizde görmekten hep mutlu olduk ve olacağız.


Bekliyoruz

Oda Seçenekleri

Tesis Video

Harita Konumu


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Henüz bu tesis hakkında yorum yapılmamış.

Tesis İletişim

Müşteri Hizmetleri

03125242395

Diğer Bilgiler

Kızılcahamam/Ankara

QR CODE

Tesis Fırsatları

Tesis Haberleri

Oteller Burada Tüm Hakları Saklıdır © 2021