Salda Gölü Deveci Apart & Pansiyon - Burdur / Yeşilova

Salda Gölü Deveci Apart & Pansiyon 0.0

Konum: Salda Gölü Deveci Apart & Pansiyon , Kayadibi Mahallesi - Burdur/Yeşilova, Yeşilova / Burdur

Tesis Hakkında

Salda Gölü Deveci Apart & Pansiyon

Evinizdeki Konforu Yaşatıyoruz

Türkiyenin maldivleri olarak bilinen Türkiyenin en derin gölü olan salda gölü son yıllarda ziyaretçi akınına uğramış durumda. Burdurun Yeşilova ilçesinde yer alan salda gölü doğal güzelliği ile bir çok yerli ve yabancı turisttin ilgisini çekmekte. Etrafı dağlık ormanlar ile çevrili olan salda gölü temiz havasıylada şehirden gelen insanlar için bir huzur ortamı olmakta. 

Berraklığı ve mavinin her tonunun yer aldığı salda gölü, beyaz adalar olarak bilinen kısmı turistlerin en uğrak yerleri arasındadır. Yeşilovailçesinin salda gölünün güzelliği dışında lavanta bahçeleri ve salda kayak merkezi ilede ün salmakta. Türkiyede ilk kez göl manzararı eşliğinde kayak yapmak mümkün olmaktadır.

İşletmemiz yeşilova kayadibi mahallesinde göle 200 metre uzaklıkta sessiz sakin bir ortamda yer almaktadır. Kayadibi dağının eteklerinde yer alan apartımız aile işletmesi olarak hizmet vermektedir. Evinizdeki konfor konsetiyle yola çıkarak hazırladığımız odalar sayesinde evinizdeki gibi rahat etmeniz mümkün olmakta.  Müşterimiz değil misafirimiz olarak sizleri ağırlamaktayız. İşletmemiz yeni bir işletme olduğundan dolayı oda sayımız şuan sınırlı durumdadır. İlerki dönemlerde müşterilerimizin öneri ve isteklerini dikkate alacak şekilde işletmemizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.

Oda Seçenekleri

Tesis Video

Harita Konumu


Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Henüz bu tesis hakkında yorum yapılmamış.

Tesis İletişim

Müşteri Hizmetleri

05357299882

QR CODE

Tesis Fırsatları

Tesis Haberleri

Oteller Burada Tüm Hakları Saklıdır © 2022